Ιαν 14

ΓΙΟΡΤΗ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε η Χριστουγεννιατικη γιορτή του σχολείου μας την Παρασκευή 19 Δεκαμβρίου 2014 Download CardWars. Μετά απο σύντομο χαιρετισμό του Εκπαιδευτικού Γεώργιου Νίνου τα παιδιά ανέβηκαν στη σκηνή και παρουσίασαν δύο θεατρικά έργα,»Το παγκόσμιο δέντρο» και «Τη νύχτα χριστουγέννων» Download the bear music. Ανάμεσα στα δύο θεατρικά τα παιδιά έντυσαν με τισ μελωδικές φωνές τους Χριστουγεννιάτικα τραγούδια, κάλαντα και τραγούδια της Πρωτοχρονιάς 피드앤그로우피쉬 모바일 다운로드. Στο τέλος της εκδήλωσης ο Αη Βασίλης έκανε την εμφάνισή του σκορπώντας ρίγη χαράς σε όλους τους μικρούς μαθητές για να μοιράσει δώρα, προσφορά του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων Download the celebration method. Την εκδήλωση που παρακολούθησαν εκτός από τους γονείς των μικρών μας μαθητών και τα παιδιά της 1ης Δημοτικού Σημάντρων, τίμησε με την παρουσία της και η πρώην Διευθύντρια του 1ου Νηπιαγωγείου Σημάντρων κ Itus course. Παυλίδου Φωτεινή.

Δείτε βίντεο

Δεκ 13

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΓΙΟΡΤΗ

National Anthem

καλα χριστουγεννα

Τα παιδιά του 1ου και 2ου Νηπιαγωγείου Σημάντρων σας προσκαλούν στη Χριστουγεννιάτικη γιορτή που έχουν ετοιμάσει την Παρασκευή 19 Δεκεμβρίου 2014 9:30 το πρωί, στο θεατράκι του Δημοτικού Σχολείου

주 타이쿤 1 다운로드 자극전장 다운로드 영화 후드 다운로드 2019 알라딘 자막

Δεκ 10 2014

ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΣΟΚΟΛΑΤΑΣ

20141207_132230

Την Κυριακή 7 Δεκεμβρίου 2014 το Νηπιαγωγείο μας πραγματοποίησε επίσκεψη υπό την αιγίδα του Συλλόγου Γονέων και κηδεμόνων στο Εργοστάσιο Σοκολάτας στο περίπτερο 1 της Διεθνούς Εκθέσεως Θεσσαλονίκης spss 22 Korean editions. Τα παιδιά είχαν την ευκαιρία να γνωρίσουν την ιστορία και την προέλευση της σοκολάτας, να μάθουν τον τρόπο παρασκευής της, να διασκεδάσουν με τις δραστηριότητες του θεματικού πάρκου, να φτιάξουν τα ίδια σοκολάτα, και φυσικά να απολαύσουν το αγαπημένο τους έδεσμα hp Wifi driver. Η περιήγηση στο χώρο περιλάμβανε ενημερωτική προβολή, κατασκευές, επίσκεψη στο μουσείο τέχνης με εκθέματα από σοκολάτα, πειράματα από τον τρελό επιστήμονα της σοκολάτας και πολλά παιχνίδια google gift card. Στην ξενάγηση παραβρέθηκαν οι εκπαιδευτικοί του 1ου και 2ου Νηπιαγωγείου Σημάντρων this silver day. Η επίσκεψη ικανοποίησε τόσο τους μικρούς μας μαθητές, όσο και τους γονείς που τα συνόδεψαν Download 32bit for outlook 2010.

Δείτε φωτογραφίες

Δεκ 04

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ

Σήμερα ξεκίνησε η προβολή της ιστοσελίδας μας στο διαδίκτυο, Ελπίζουμε να εξελιχθεί σε δίαυλο επικοινωνίας και μάθησης μεταξύ των μελών της εκπαιδυτικής κοινότητας και του κοινωνικού και εκπαιδευτικού περιβάλλοντος της περιφέρειας Χαλκιδικής 크롬 64버전 다운로드. Το διαδίκτυο αποτελεί ενα πολύ χρήσιμο εργαλείο στα χέρια των εκπαιδευτικών, ενώ ταυτόχρονα καθίστα παράθυρο ανοιχτό στη γνώση και την επικοινωνία με άλλα σχολεία σε τοπικό αλλά και παγκόσμιο επίπεδο Legacy of Gong. Στόχος μας είναι μέσα από αυτήν την ιστοσελίδα οι γονείς και κηδεμόνες της σχολικής μας μονάδας να ενημερώνονται για τις δράσεις του σχολείου μας και να δραστηριοποιούνται συμβάλλοντας ενεργά στις δράσεις και τα προγράμματά της bootcamp 6.1 다운로드. Γιατί μόνο έτσι μπορεί να επιτευχθεί ο κοινός μας στόχος, η διαπαιδαγώγηση και η ολόπλευρη ανάπυξη της προσωπικότητας των μαθητών μας Ied the contract article.