»

Δεκ 10 2014

ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΣΟΚΟΛΑΤΑΣ

20141207_132230

Την Κυριακή 7 Δεκεμβρίου 2014 το Νηπιαγωγείο μας πραγματοποίησε επίσκεψη υπό την αιγίδα του Συλλόγου Γονέων και κηδεμόνων στο Εργοστάσιο Σοκολάτας στο περίπτερο 1 της Διεθνούς Εκθέσεως Θεσσαλονίκης spss 22 Korean editions. Τα παιδιά είχαν την ευκαιρία να γνωρίσουν την ιστορία και την προέλευση της σοκολάτας, να μάθουν τον τρόπο παρασκευής της, να διασκεδάσουν με τις δραστηριότητες του θεματικού πάρκου, να φτιάξουν τα ίδια σοκολάτα, και φυσικά να απολαύσουν το αγαπημένο τους έδεσμα hp Wifi driver. Η περιήγηση στο χώρο περιλάμβανε ενημερωτική προβολή, κατασκευές, επίσκεψη στο μουσείο τέχνης με εκθέματα από σοκολάτα, πειράματα από τον τρελό επιστήμονα της σοκολάτας και πολλά παιχνίδια google gift card. Στην ξενάγηση παραβρέθηκαν οι εκπαιδευτικοί του 1ου και 2ου Νηπιαγωγείου Σημάντρων this silver day. Η επίσκεψη ικανοποίησε τόσο τους μικρούς μας μαθητές, όσο και τους γονείς που τα συνόδεψαν Download 32bit for outlook 2010.

Δείτε φωτογραφίες

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Μπορεί αν θέλετε να χρησιμοποιήσετε HTML ετικετών και ιδιοτήτων: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>