Ιαν 14

ΓΙΟΡΤΗ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε η Χριστουγεννιατικη γιορτή του σχολείου μας την Παρασκευή 19 Δεκαμβρίου 2014 Download CardWars. Μετά απο σύντομο χαιρετισμό του Εκπαιδευτικού Γεώργιου Νίνου τα παιδιά ανέβηκαν στη σκηνή και παρουσίασαν δύο θεατρικά έργα,»Το παγκόσμιο δέντρο» και «Τη νύχτα χριστουγέννων» Download the bear music. Ανάμεσα στα δύο θεατρικά τα παιδιά έντυσαν με τισ μελωδικές φωνές τους Χριστουγεννιάτικα τραγούδια, κάλαντα και τραγούδια της Πρωτοχρονιάς 피드앤그로우피쉬 모바일 다운로드. Στο τέλος της εκδήλωσης ο Αη Βασίλης έκανε την εμφάνισή του σκορπώντας ρίγη χαράς σε όλους τους μικρούς μαθητές για να μοιράσει δώρα, προσφορά του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων Download the celebration method. Την εκδήλωση που παρακολούθησαν εκτός από τους γονείς των μικρών μας μαθητών και τα παιδιά της 1ης Δημοτικού Σημάντρων, τίμησε με την παρουσία της και η πρώην Διευθύντρια του 1ου Νηπιαγωγείου Σημάντρων κ Itus course. Παυλίδου Φωτεινή.

Δείτε βίντεο

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Μπορεί αν θέλετε να χρησιμοποιήσετε HTML ετικετών και ιδιοτήτων: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>