»

Δεκ 04

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ

Σήμερα ξεκίνησε η προβολή της ιστοσελίδας μας στο διαδίκτυο, Ελπίζουμε να εξελιχθεί σε δίαυλο επικοινωνίας και μάθησης μεταξύ των μελών της εκπαιδυτικής κοινότητας και του κοινωνικού και εκπαιδευτικού περιβάλλοντος της περιφέρειας Χαλκιδικής 크롬 64버전 다운로드. Το διαδίκτυο αποτελεί ενα πολύ χρήσιμο εργαλείο στα χέρια των εκπαιδευτικών, ενώ ταυτόχρονα καθίστα παράθυρο ανοιχτό στη γνώση και την επικοινωνία με άλλα σχολεία σε τοπικό αλλά και παγκόσμιο επίπεδο Legacy of Gong. Στόχος μας είναι μέσα από αυτήν την ιστοσελίδα οι γονείς και κηδεμόνες της σχολικής μας μονάδας να ενημερώνονται για τις δράσεις του σχολείου μας και να δραστηριοποιούνται συμβάλλοντας ενεργά στις δράσεις και τα προγράμματά της bootcamp 6.1 다운로드. Γιατί μόνο έτσι μπορεί να επιτευχθεί ο κοινός μας στόχος, η διαπαιδαγώγηση και η ολόπλευρη ανάπυξη της προσωπικότητας των μαθητών μας Ied the contract article.

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Μπορεί αν θέλετε να χρησιμοποιήσετε HTML ετικετών και ιδιοτήτων: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>